FAQ’s

Odkryj

Najczęściej zadawane pytania

Naszym głównym mottem jest „nie robienie z nikogo idioty”, zapewniamy niezwykle zwięzłe, bogate, wielowymiarowe szkolenia tylko z wiedzy które potwierdzone są metodologicznie jak i przez wieloletnie doświadczenie w biznesie. Szanujemy Twój czas i wierzymy w Twoją mądrość jako odbiorcy. Ponad to w naszych kursach znajduje się materiał od przysłowiowego A do Z, dzięki temu wszystko co trzeba się dowiedzieć – wiesz od ręki.

Dla marketerów. Dla sprzedawców. Dla przedsiębiorców. Dla ludzi ambitnych – szczycimy się uniwersalnością naszych treści – te same reguły które idealnie sprawdzą się w sprzedaży podane są w taki sposób, by służyły także w codziennych sytuacjach (np. rozmowa o pracę). Te same zasady rządzą prowadzeniem działalności, a osiągnięciami sportowymi, akademickimi czy osobistymi.

Nie. Wiedza którą prezentujemy pozwoliła nam otwierać biznesy, osiągać sukcesy na polu osobistym jak i finansowym – ponieważ taki mieliśmy cel. Jeśli Twoim celem jest pozbycie się etatu to jak najbardziej jest to fundamentalna wiedza którą musisz znać, ale przede wszystkim musisz wdrożyć. Bo wiedzieć każdy może, ale najważniejszej jest by z tego po prostu korzystać.

Zbudowaliśmy tę platformę z myślą o budowaniu społeczności ludzi ambitnych, chcących nieustannie się rozwijać. Wysokie ceny w momencie pandemii jak i ze względu na rynek utrudniłyby nam taki zabieg. Universal Academy był projektem rozwijanym od lat – hobbystycznie, wierzymy, że zadowoleni z naszych usług partnerzy swoim sukcesem odwdzięczą się nam w przyszłości i ufamy marketingowi szeptanemu 

To subskrypcja premium zapewniająca dostęp do wszystkich kursów na platformie Universal Academy, tych które są obecnie i tych które pojawiać się będą regularnie w przyszłości.

Universal Academy Community to zamknięta społeczność ludzi ambitnych, chcących nieustannie się rozwijać. Spotykamy się na cotygodniowych webinarach na których rozwiązywane są indywidualne problemy członków społeczności dotyczące sprzedaży/marketingu/prowadzenia działalności.

To partner którym może zostać dowolna, zadowolona z zakupu kursu osoba, która chce zarabiać na polecaniu platformy Universal Academy. Zapewniamy taką osobę w odpowiednie, indywidualne narzędzia jak i obszerne materiały, żeby ułatwić jej to zadanie.
Przewiń do góry